Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i lokalnym, oferującym najwyższej jakości, śmiałe akcesoria budowlane i meblowe. Dodatkowo firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jednorodność konstrukcji detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu położeniach i zapewniające optymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. https://fam-to.pl/pl/9676-2/ z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych artykułów, cieszących się olbrzymią popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz wyeksploatowaniem z najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikalność polega na dorzuceniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne używające system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi ideę, gwarantującą efektywne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł własne wykorzystanie odnajduje na każdego rodzaju przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych każdego dnia przez istotne ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać można wszystkie szczegółowe informacje oraz skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką propozycję. Produkt przytoczony powyżej jest wart uwagi przedsiębiorstw, jakie stawiają na śmiałe rozwiązania, bezpieczeństwo oraz trwałość.

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Szczęsny | 2021-01-06

    Natychmiast prawie rok po ożenku zostawili tatami przepięknej córuni, zaś po dwóch latach podrostka.

  • noavatar.png
    Matuszek | 2021-03-02

    Szybko nieledwie rok po ożenku zostali rodzicami przecudnej córki, natomiast po dwóch latkach podrostka.